PRZEDSZKOLE

Stworzyliśmy przedszkole Berek, miejsce gdzie zapewnimy każdemu dziecku prawidłowy rozwój, bezpieczeństwo i szczęśliwe dzieciństwo.

Głównym naszym założeniem jest ukazanie młodemu człowiekowi najważniejszych wartości i celów w życiu, uwrażliwienie na piękno świata i nauczenie się nim cieszyć.

Jakie warunki stworzyliśmy naszym dzieciom aby dać im szczęśliwe dzieciństwo oraz poczucie własnej wartości?

Czy ciepła domowa atmosfera uzupełniona mądrą i pełna miłości do dziecka opieką spełni oczekiwania Państwa i Państwa dziecka?

Odpowiedź znajdziecie Państwo w naszej bogatej ofercie programowej.

ŻŁOBEK

Po roku naszej działalności z pełną świadomością o wielkiej odpowiedzialności za jeszcze młodsze Państwa pociechy otwieramy żłobek. Już dziś się cieszymy i z radością powitamy Państwa dzieci od 1 roku życia.

Zapisy od 4 maja 2016.

Z radością witamy od 1 sierpnia 2016 r.

Serdecznie zapraszamy.